nasiona marihuany

[+50fem/+200af.fem] kartoflandia coffeshop 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
No ziggi na pełnej piź**ie lecisz :]

reweg na automacie???? :zombi:
 

Bioterrorysta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
503
Buchów
473
nonono przyjacielu dobrze Ci wszystko idzie ciesze sie ze jestes zadowolony
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Porcja zdjęć z drugiego spotu, na którym ciągle jestem nękany przez sarny :( mam nadzieję że sierść, hukinol i proszek do prania teraz mi pomogą.















braciak twierdzi że to było od Ponurego CT, ale pewności 100% nie mam, bo nie sadziłem tego osobiście, nie mniej jednak budowę ma bardzo ciekawą i obiecującą





a tak pogrywają sobie ze mną sarny







ale to już jest ku**a przesada!


Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i dziękuję za każdy ślad jaki po sobie zostawiacie! Wszystkiego dobrego dla WAS!!! :)
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
ooułaa - ale ładne :D
powiesz co rośnie na 4 fotce od początku ? Fajny fiolet przybrało
 

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Te sarny to narkomany ku**a sa:pl:
Ale ogolnie tez inne zwierzaki jak zajace czy dziki... Mi tez kilka roslin w tym roku poszlo sie je**c przez zwierze jakies... Normalne cala dobe by trzeba bylo pilnowac...
Krzaczki ladnie juz puchna:yeahh:
W tym roku tez sezonowki tak dlugo bedziesz trzymal???:jaraczz:
Z fartem morda:spalony:
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ten fiolecik wygląda fantastycznie :) Aż się położył pod własnym ciężarem. Wszystko piękne poza tą jedną z niedoborami. Z fartem!
 

FireStarter

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
198
Buchów
0
Zygmus jak ten Jamaican Dream od Eva Seeds? Wyrabia się w klimacie, czy raczej nic z niego nie bedzie?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
ooułaa - ale ładne :D
powiesz co rośnie na 4 fotce od początku ? Fajny fiolet przybrało

Też chciałbym wiedzieć, kupiłem tabliczki do oznaczania ale nie użyłem ze względów bezpieczeństwa. Za rok postaram się więcej sadzić osobiście by wiedzieć na 100pro co jest co. Sorry Man

Te sarny to narkomany ku**a sa:pl:
Ale ogolnie tez inne zwierzaki jak zajace czy dziki... Mi tez kilka roslin w tym roku poszlo sie je**c przez zwierze jakies... Normalne cala dobe by trzeba bylo pilnowac...
Krzaczki ladnie juz puchna:yeahh:
W tym roku tez sezonowki tak dlugo bedziesz trzymal???:jaraczz:
Z fartem morda:spalony:

Aż tak długo pewnie nie będzie potrzeby bo ten rok jest trochę lepszy, wszystko szybciej zaczęło kwitnąć chociaż niektóre pewnie postają do końca września lub i lepiej ale na pewno nic do 1 listopada nie ustoi :)

Zygmus jak ten Jamaican Dream od Eva Seeds? Wyrabia się w klimacie, czy raczej nic z niego nie bedzie?

Ciężko stwierdzić bo nie mam pewnośći który to, braciak namieszał z karteczkami i chyba nawet kryminalna nie doszła by do tego co jest co :D

kilka fotek z fryzjera:












Do następnego! :)
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Ten fiolet jakiś taki dziwny ;>
Gratuluje zbioru, obserwuje już drugi rok :)
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Na zwierzęta syp proszkiem do prania na grubo, pomagają też nasączone ropą/benzyną szmatki pozostawione w poucinanych butelkach
 
S

songo_kan

Guest
do trymowania polecam nożyczki takie ze sprężyną, o wiele szybciej i wygodniej... w PL na jarmarku takie kosztują 2 zł:)
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Zygmus jak ten Jamaican Dream od Eva Seeds? Wyrabia się w klimacie, czy raczej nic z niego nie bedzie?

U mnie Jamaican jeszcze nie kwitnie, ale Passion też nie więc jeszcze można poczekać...
Zyguś zostaw trochę tego fioletu ;)
Aaa i pamiętaj że Hukinol to niby bardziej na dziki,ale używam i dużo lepiej się sprawdza na sarny niż śmieszny Anti bissan.
Pozdro ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół