nasiona marihuany

[+50fem/+200af.fem] kartoflandia coffeshop 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Zygmunt co to Ci tak ładnie kwitnie ? -pierwsze zdjęcie.

Wstyd się przyznać ale nie wiem, dużo roślin mam pomieszanych, a teraz jestem jeszcze w fazie testów świeżo ściętych afów ak47 i jest całkiem nieźle, z biegiem lat coraz większe doświadczenie w suszenie więc i jakość się podnosi :)
 
K

klos2

Guest
Wstyd się przyznać ale nie wiem, dużo roślin mam pomieszanych, a teraz jestem jeszcze w fazie testów świeżo ściętych afów ak47 i jest całkiem nieźle, z biegiem lat coraz większe doświadczenie w suszenie więc i jakość się podnosi :)

Pewnie cuś od WARR-A :)))
 

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Ten fiolet z 3-ciej fotki jest ku**a podniecajacy:yeahh:
Kiedy jakis aktualny up???<joint>
Oczywiscie leci buuuch dla Ciebie:spalony:
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Nepala masz w podobnym stadium flo jak ja, do końca sierpnia się pewnie wyrobi.
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Ten Nepal x Hindu Kush będzie cudownym uwieńczeniem mojego miesięcznego detoksu jaki postanowiłem sobie zrobić od jednego MBP (Matki Boskiej Pieniężnej) do następnej. Już czuję te wieczory po pracy w fotelu przy konsoli, dobra muzyczka i dobre ziółko ajajajajaajajaj

Za***iście szybki jest :) Chciałem go zapylić pyłkiem ww af ale chyba już jest za późno na takie akcje :(
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zobaczysz jaką ma ciężką żywice.
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Siemanko Growerzy :)

Korzystając z krótkiej wolnej chwili chciałbym zaprezentować Wam część mojego autospotu, czyli spotu zeszłorocznego, za jakość zdjęć serdecznie przeprasza, nie zawsze ja je wykonuję więc proszę nie marudzić i nie narzekać. Ostatnio podlewane są tylko deszczem, dostały oprysk na pleśń zapobiegawczo choć ani jednego ogniska jeszcze nie znaleziono. No i zrobione troszeczkę więcej światła bo się ociągały moje maluchy i przyznam że dało to pożądany efekt :)


Czas na foty :)













TAK TAK TAM WIEM, chu**wa jakość :D ale za jakie ładne krzaczki :D
Pozdro i do następnego!
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
chujową jakość traktuję jako trailer :) z nutą zazdrości wracam po każdym updejcie
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zygmuś no co Ty, przed komarami spier....eś jak robiłeś zdjęcia ? Zaczyna się show z bobami.
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
braciak robił, raz ze gorszy tel, dwa że mniejsze skillsy hehe nie mniej jednak cieszą mnie te lasy pał a pogoda służy :)
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Siema siema siema, powracam z długiego weekendu z dużą porcją za***istych zdjęć, oraz porcją dobrych i złych wieści...

Odwiedziłem oba spoty 2 krotnie podczas weekendu, najbardziej by sprawdzić co i jak bo rzadko bywam w tym roku na spotach, prace jakie przeprowadziłem to próby zapylenia kilku odmian pyłkiem WW af, wyrwanie chwastów, usunięcie zalążków pleśni na automatach, oprysk od pleśni, wysypanie sierści psa, proszku do prania i rozłożenia butelek podziurawionych ze szmatkami nasączonymi hukinolem w celu odstraszenia tych ***anych kur*w saren które szaleją na moim 2 spocie z sezonówkami, kilka moich największych krzaków zostało wręcz okolonych z odgałęzień, inne u samego spodu podgryzione, a jeszcze inne w środku łodygi i teraz jakoś żyją, widocznie jeszcze jest połączenie między korzeniami i resztą łodygi. No dobra pożaliłem się to daje teraz zdjęcia! PEACE YO!



bardzo dużo takich robaczków było na pokrzywach, nigdy wcześniej ich tam nie widziałem










tutaj będzie zapylanko Maroców i Auto ak od female seeds (je**ć hermy od RQS!!!!!)







tutaj ostro braciak zrobił światło że aż niektore AKxBM od LosMenelosa rewegowały :D ale trzymają się ładnie i nie łapią pleśni






LOS MENELOS tutaj Twoje AKxBM , po prawej reweg :D ogólnie zadowolony jestem :)
 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ładnie to wygląda będziesz miał sporo klejącej roboty przy trimie,a ta gąsienica to chyba Rusałka pawik.
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
U mnie co roku na spocie jest cała masa tych gąsienic.
Jak przechodzę pomiędzy pokrzywami to one wszystkie zaczynają się szybko poruszać.
To ich taki znak że nadchodzi drapieżnik :)
Ogólnie to mnie obrzydzają, nie lubię robali i staram się ich nie dotykać :)

Ładnie lecisz kolego.
Z fartem do końca.Pozdrawiam.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Nie przejmuj się, zawsze jest tak że wiatr rolnikowi w oczy wieje. Najważniejsze że zaczynają konkretnie puchnąć i będziesz miał elegancką mięsistą topkę ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół