nasiona marihuany

[+50fem/+200af.fem] kartoflandia coffeshop 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
No Ci mówiłem że ***ie kur***ko :D Ja się przebieram rękawiczki lateksowe i jazda, ale powiem Ci że daje rade ;)
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Porcja zdjęć ze spoty z automatami... popełniona setka błędów w tym sezonie, przede wszystkim złe rozmieszczenie roślin, ale cały czas się uczę, dużego doświadczenia z afami nie miałem... na pewno się poprawie :)











tutaj na dniach zrobi się więcej światła bo światło w przypadku afów jest na wagę złota!!


AK47xBlack Master od Szanownego LosMenelosa :)




biedny Haze Auto od Dinafemu, ale moja wina, moja bardzo wielka wina że wsadziłem go w tak tragiczne miejsce, chyba przesadzę go na dniach...


Kaya Gold... podobno :D
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Niezły Hajzel tam masz. A zdradził być czy coś ode mnie tu rośnie ?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Raslutaa dobra wiadomość, bo jeden z nepali się prawdopodobnie ostał w moim ogródku, braciak na odwrocie karteczki z Eva Seeds napisal "rasluta" czyli wiemy co jest grane, mega mnie to cieszy :) fiolet pheno




Reszta fot, po pracy :)
 

Czabalala

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2011
Postów
153
Buchów
0
jak bym widzial swoje rosliny z kilkoma zoltymi liscmi to by mie skrecalo bo nie sa w pelni zdrowe. daj im troszke papu w granulacie albo mocniejszy roztwor nawozu przy takich deszczach. mj to chyba najszybciej rozwijajaca sie roslina jaka w zyciu spotkalem, a wiec musie jesc i pic. Pozdro
Ps: ale to jaranie mnie nakreca:)
 

PanZieleninka

Member
Rejestracja
Maj 13, 2014
Postów
16
Buchów
0
Ładnie to wygląda. :)) Jak z pogodą u Ciebie? Bo ziomek ma kilka pociech na out i w moich rejonach bardzo narzeka na pogode i na węszących niebieskich sk***ysynów.. -,-
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Na pogodę nie narzekam, ciepłe dnie, czasem deszczyk to i podlewać nie trzeba, rośnie aż miło wszystko :)
 

Ginekolog

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
653
Buchów
113
Odznaki
1
łoo co to za poletko marysi rosnie :queen:
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Lepsze sarny niż dziki.. po nich to nic w ziemi nie zostaje. Pie****one sarny jakby robiły to specjalnie mając wy***ane na wszystkie środki odstraszające:pl: próbowałem chyba wszystkiego, ale latają całymi stadami, węszą aby zjeść, nasrać i spierd..
Niech strzelba będzie z Tobą ;)
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
jak bym widzial swoje rosliny z kilkoma zoltymi liscmi to by mie skrecalo bo nie sa w pelni zdrowe. daj im troszke papu w granulacie albo mocniejszy roztwor nawozu przy takich deszczach. mj to chyba najszybciej rozwijajaca sie roslina jaka w zyciu spotkalem, a wiec musie jesc i pic. Pozdro
Ps: ale to jaranie mnie nakreca:)

to se maja zolte liscie nie znaczy ze nie sa w pelni zdrowe, pobieraja azot do kwitnienia :D
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Wrzucam kilka foteczek z dzisiaj ze spota który w tym roku debiutuje i sprawdzam naświetlenie i nawodnienie :)

Zamulam trochę, bo dużo pracy, dużo jarania, życie mnie pochłania i nie zawsze jest czas, bądź siły. Ogólnie u mnie wszystko wporzo! Dzięki za buszki oraz jak za same odwiedziny :)

Kilka zdjęć i tutaj prośba do modów by coś podziałali nad sprawnością dodawania zdjęć, zawsze błąd wyskakuje bądź wcale moźna nic dodać, w końcu nam wszystkim zależy by można było dzielić doświadczeniami.







Ale ale ale żółtych listków hihihih
 
W

Weed44

Guest
Zygmuś u Ciebie to wszystko leci wg zasady: "Zero smutku, zero złości, wysadzone po całości" <shiza>
Ładnie Ci panny rosną, dobre nożyczki sobie spraw, będą długo pracować. Z fartem ziomuś!
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zygmunt co to Ci tak ładnie kwitnie ? -pierwsze zdjęcie.
 

F4ller

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2011
Postów
265
Buchów
0
Zygmus ogladajac Twoje zeszloroczne kozackie poczynania, zasiadam. Dlugo w ubieglym roku wytrzymales,a w tym na pelnej ku**ie wystartwales!!!!!!
Buch z Toba
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół