nasiona marihuany

[+50fem/+200af.fem] kartoflandia coffeshop 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0









Sory że post pod postem ale ilość zdjęć jest ograniczona a w końcu chce Wam pokazać jak najwięcej. Jutro ciąg dalszy jak nie będę padnięty całkowicie
 

Korean Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
218
Buchów
0
Zygmuś, twoj outdoor 2013 był za***isty... Widziałem wszystko co do tej pory pokazałeś i jestem fanem twojej uprawy... powodzenia życzę... ps: oby po harveście czarna kuleczka była jeszcze większa...<coolpalacz>
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
dobrze się rozpędzasz , lubię jak się zaczyna z outem i bierze się za dobrą ziemie i nawozy to juz 50% sukcesu reszta to doświadczenie i genny panienek i co najważniejsze nasze chęci hehe , co tam masz jeszcze z plagrona oprócz terra, bloom i pk 13 14 bo na fotce nie widzę !
ja tez lecę na tych podstawowych z plagrona ,pozdro i powodzenia !


z plagrona mam:
-terra grow
-terra bloom
-pk13/14
-power roots
-bat guano
-vita race
-vita start
-diamond shield
-micro kill
-seed booster
-ph-
-pure enzym
-fish force (z którego jestem mega zadowolony, jeden oprysk to mega szybki zastrzyk azotu, porównywałem że jednego psikałem a obok nie, szkoda że nie udokumentowałem tego na zdjęciach faking szit !!! )

nazbierało się tego kurestwa :D

kilka fotek afów sprzed 2 tygodni











i najświeższy narybek reklamacyjny

 
Ostatnia edycja:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Powiem ci tam niektóre trochę mało słonka będą miały nie? Już widać jak je ciągnie. Przed ostatnia fotka ze spota kozak za miesiąc tam będzie piękna dżungla :D
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Ziomeczku minusik jak ch*j ;) Co nie dajesz cyny że ruszyłeś :)
Życzę Ci, żeby Twój plan się powiódł .
Powodzenia.
<peace>
Obserwuje i pozdrawiam <joint>
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Co to za narybek reklamacyjny? Nasiona co dostałeś od producenta bo poprzednie nie wykiełkowały?

Dobrze jakbyś podpisywał zdjęcia, ciekawi mnie zwłaszcza jak idą Haziry od znamienitego Virusa.
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Co to za narybek reklamacyjny? Nasiona co dostałeś od producenta bo poprzednie nie wykiełkowały?

Dobrze jakbyś podpisywał zdjęcia, ciekawi mnie zwłaszcza jak idą Haziry od znamienitego Virusa.
trafiła się bardzo chu**wa partia jednego z breederow...

a co do podpisywania może być z tym problem, bo akurat lokalizacji hazira nie pamietasz. przed sezonem kupilem fajne znaczniki do opisywania ale zrezygnowałem z nich ze względow bezpieczeństwa.
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
niech ktoś mi powie gdzie te kibice toż to werwa odchodzi jak nikt nie podjudza przyznaj sam Hajzer.

oby te nasze outy były z fartem.
 
K

Killy

Guest
Dobrze cie widziec,w sumie to lepiej tu i teraz niz nigdzie :p
Kibice sa , niektorzy sporo czekali na relke Zygmusa!
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
Popcorn jest piwko jest tylko brakuje grubych topów :D hehe nie no wszystko za***iscie Zygmunt dobrze rozkrecasz sie z tematem sporo ciekawych odmian i różnych genów które napewno zaskoczą forumowiczów hehe oby wszystko poszło po myśli byczku :) , zasiadam i czekam na kotne zdjęcia świrze he bo asortyment masz godny tych panienek jestem ciekaw ile Ci ostanie na spotach bo wiesz.. różnie bywa ale nie życze jak najgorzej lecz życze jak najlepiej więc oby wszystko pięknie cacy się okazało

śle pozdrówki Zygmunt i oby do Harvestu :)

Bless Jah !
 

Numer10

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2013
Postów
121
Buchów
0
Traktor sprawny?He he.Będzie busz jak zeszłego roku a nawet jeszcze większy.Powodzenia!
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Elegancko ciśniesz, z fartem do ścinki farmerze :) słoneczka zycze

P.S kiedy up?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Siema Wszystkim :)

Mega mnie motywujecie, jakbym wiedział że tak będzie to zapewne zaczął bym dużo wcześniej, dzięki raz jeszcze :) Cześć roślinek dostaje papu na wega, część na flo. Sami zobaczcie, zdjęcia są sprzed 2 albo 3 dni, straciłem rachubę po imprezie firmowej :D

Moja duma i największa oczekiwana tego roku czyli Jamaican Dream od Eva seeds, z 3 pestek ostała się tylko jedna, zwierzyna mnie w tym roku nie rozpieszczała, widać że to sativka z daleka :)




















buuuuuu je**ć dziki sarny





tutaj prawdopodobnie będzie oprysk stsem, i będę zapylał klony sezonówek jak się uda zrobić i może afy


Po następny up lub któryś z kolejnych wybiorę się z lustrzanką także spodziewajcie się mega jakości zdjęć i smaczków ajjj!


Ze sportowym pozdrowieniem
Zygmuś.Hajser
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Joł Zyguś. Ciekawy ten Twój JamaicanDream. U mnie całkiem inaczej wygląda :zombi:
A na pewno nie kwitnie. Ciekawe jaki smaczek będzie ;)
A używasz tego HUKINOLa??
 
Ostatnia edycja:

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Użyłem go raz, jest wk***iający, strasznie śmierdzi, nie można potem nigdzie wyjść bo ciuchy, skóra nim przesiąka ;/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół