nasiona marihuany

[+50fem/+200af.fem] kartoflandia coffeshop 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Siema Dobrzy Ludzie!

"LEPIEJ PÓŹNO NIŻ PÓŹNIEJ" :zjarany:​

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy obdarowali mnie pestkami, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem w tym roku Wam się odwdzięczę :)

Długo się zbierałem do zakładania fotorelacji z wielu różnych przyczyn (praca, testosowanie staffu, "zamułka z dziewczyną" etc) z powodu których najzwyczajniej w świecie brakowało mi czasu, ale byłem tu cały czas.... no pomijając okres kiedy to byłem tymczasowo zbanowany przez mniej dobrych ludzi :D

Lista odmian jest długa... choć wielu już nie ma z racji że w tym roku mam nowy spot na którym grasuje szalona zwierzyna, pozbawiła mnie wielu wspaniałych krzaków, na których szczególnie mi zależało... :( to też mnie demotywowało w procesie twórczym fotorelacji ale dosyć tego pitolenia, przechodzimy do rzeczy:


Lista odmian:
ProducentOdmiana
Royal Queen SeedsAK Automatic
Female SeedsAK Auto
OS RaslutaaNepal x Hindu Kush
OS Los MenelosAK47 x Blackmaster AF
Holenderskiskun.plAK47 AF
WARRMix Outdoor
Royal Queen SeedsSpecial Queen 1
Dutch PassionDurban Poison
Green House SeedsThe Church
WARRGMH x CDG (G)
OS BicAK47 AF
OS BicAK47 x WR AF
WARRSdognesia x Arne (P) x CDG
Sensi GeneticsAK 470 Auto
WARRSdognesia x Arne (G) x CDG
Royal Queen SeedsNorthern Light AF
Delicious SeedsCaramelo
Virus SeedsHazir
NirvanaKaya Gold
OS GolasWhite Widow AF
OS GolasWhite Widow x Cheese AF
OS GolasWhite Widow af x Critical Jack
OS GolasWhite Widow AF x Cheese
Holenderskiskun.plWhite Widow AF
Holenderskiskun.plEarly Skunk
OS Los MenelosAuto Bomb AF
OS IzakPE x [SR60xAKs] AF
OS IzakPExBB AF
OS RaslutaaDurban Poison
OS Ponury ŻniwiarzCream Caramel x Typhoon
OS RaslutaaWarr mix fem
Royal Queen SeedsWhite Widow AF
Eva SeedsJamaican Dream
Sensi SeedsEarly Skunk
Virus SeedsIvory Ice
OS RaslutaaPPxPM
DinafemHaze 2.0 AF
DinafemCritical Cheese AF
DinafemBlue Cheese AF
DinafemMoby Dick AF
DinafemFruit AF
DinafemWhite Widow AF
DinafemCritical +
DinafemAmnesia AF
AkseedsAmnesia Ak AF
Holenderskiskun.plAutomazar
Holenderskiskun.plOG Kush
Holenderskiskun.plJack Herrer
OS Ponury ŻniwiarzCream Caramel

Ilości są mało istotne, nie wszystkim było dane przeżyć...jak to w życiu bywa różnie.

Nawozy jakie w tym roku stosuję to cała paleta specyfików od Plagronu, będzie na kilka sezonów

Treningi standardowo LST + FIM , na jednym z krzaczków podczas transportu zrobił się piękny TOPPING, oraz planuję w tym roku pobawić się jeszcze SUPERCROPPING`IEM.

Podłoże jakie przygotowałem to mieszanka ziemi z biedronki, ziemi spotowej, azofoski, dolomitu, perlitu, hydrożelu oraz bat guano od plagronu. AFy dostały ziemię Canna Professional przekopaną ze spotówką dość płytką.

Przed zwierzyną zabezpieczam się stosując snacol na ślimaki i hukinol na szeroko pojęte ssaki, smród nie z tej ziemi, ciężko wywabić.

Spoty są 2:
-zeszłoroczny lekko rozbudowany :) ok 15 sezonówek i dużo afów
-nowy, maksymalnie nasłonecznione wzgórze otoczone tarniną, z bardzo ciężkim dojazdem co na początku było bardzo uciążliwe ze względów logistycznych, rosną tam głównie sezonówki plus kilka afów

Dziś zostały dosadzone maroc`i i jeszcze kilkanaście auto ak od female seeds.

Zdjęcia:






A tak działa hydrożel oraz topping podczas transportu, zdjęcie efektu dodam po kolejnej wizycie na spocie




















Powyższe zdjęcia są już nieco archiwalne, z początku czerwca, w miarę czasu i chęci będę dodawał świeższe zdjęcia które czekają na tajnym przenośniku danych.
 
Ostatnia edycja:
C

Chewbacca

Guest
Obserwowałem wzeszłym roku Twoje poczynania i wiem że może być ciekawie!
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
No no! Tu się będzie dziaO :D Napewno masz we mnie widza. Ilość odmian imponująca! Powodzonka <joint>
 

wNocy

Well-known member
Rejestracja
Gru 30, 2013
Postów
123
Buchów
0
Bardzo ładnie Zygmunt że wystartowałeś , outdoorek to outddorek .
 

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Konkret! Już myślałem że sobie odpuściłeś w tym roku <lol> sporo ferajny, to musi skończyć się ciekawie ;)
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Dobry zestaw i nawozów i pestek - w końcu nie będziesz narzekał, że coś Ci nie doszło :)
Powodzenia!
 

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
troszkę późno jeżeli chodzi o sezonówki ale z tego wszystkiego z 6-7 kilo to minimum :D
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
A ty asie w końcu wystartowałeś i to z konkretnym arsenałem ;) myślałem że już nie zrobisz fotorelki bo to zaraz połowa lipca ale mówiłeś że wykonasz konkretny projekt i tak jest! teraz tylko czekać na dalszy wzrost i późniejsze puchnięcie pał.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Dzień dobry Hajzerek. Dobrze że się pojawiłeś, czekam na rozwój sytuacji z przyjemnością pooglądam simie ode mnie.
 
G

G-Star Raw

Guest
Zygmuś ale , żeś wystartował z grubej rury. Zasiadamy na trybunach . ps : buszek na rozruch . Pozdro <peace> Green
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Po pracy postaram sie wrzucic aktualne zdjęcia :) bo wczoraj byłem wykończony przez te upały
 

stafffik

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2011
Postów
170
Buchów
0
Ile dałeś za te wszystkie nawozy ze zdjęcia?
 

haszyk1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
499
Buchów
1
dobrze się rozpędzasz , lubię jak się zaczyna z outem i bierze się za dobrą ziemie i nawozy to juz 50% sukcesu reszta to doświadczenie i genny panienek i co najważniejsze nasze chęci hehe , co tam masz jeszcze z plagrona oprócz terra, bloom i pk 13 14 bo na fotce nie widzę !
ja tez lecę na tych podstawowych z plagrona ,pozdro i powodzenia !
 

JanekBąk

Banned
Rejestracja
Maj 4, 2014
Postów
54
Buchów
0
Fajnie fajnie.Tak powinno się brać za robotę nie 2 lub 3 dziewczynki i 50g ...Pozdro będę zaglądał..I zapraszam do mnie może coś doradzisz..
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Zdjęcia z 22 czerwca, czyli sprzed ponad 2 tyg, spot z sezonówkami i kilka afów na flo





k***y sarny!!!!





















Serdecznie dzięki za tak miłe przywitanie, miło że kilka dobrych mordeczek o mnie pamięta :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół