nasiona marihuany

[17][Sativa mix] [ok.60-70][AF] by Murzyn Da Niggast

Wyszukiwarka Forumowa:

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Czesc.

To nie moja pierwsza przygoda z konopiami, ale pierwsza fotorelacja, dlatego pisze w tym dziale.

W tym roku mam 3 spoty. Na kazdym rosliny beda rosly w pojemnikach z mieszanka ziemi ogrodeowej, odkwaszonego torfu, dolomitu i kompostu. 10l na jedna sative lub 2xaf, reszta AF w 5l poleci z nastepnym desantem.

Rosliny:

8x White Russian AF Fem od pana Q
6x White Widow AF Fem (Q)
2x White Widow AF Reg (Q)
2x Automatic Lemon Skunk (Low Life)
2x Maxi Gom AF Fem (grass-o-matic)
2x Ak47 AF Fem (grass-o-matic)
1x Ak47 AF Fem (Q)
16x Klon sativa mix z zeszlego roku (fioletowe, smieszne, slodko-kwasne i kwitnie od lipca)
1x Sativa mix (matka ale taka mini)

w drodze 40 kilka pestek AF Fem roznych, nie pamietam teraz. Przyjda, pstrykne i zapodam tutaj fotkiem.

Zeby nie bylo ze to nie fotorelacja zapodaje malo szczegolowe fotki.

Zaczniemy od jednego ze spotow, na ktory zabralem aparat. Duzo slonca, od wschodu do 17, na okraglo. Tak oto wyglada:

IMG_0133.JPG



Na nim mam zdesantowane 2 doniczki po 10l i jedna 5l Dojada jeszcze mysle ze 10l ze 4 i 3x 5l. W duzych sa 2x white russiany i 2x Automatic Lemon Skunk. Jedna z donic z maskowaniem i paskudztwem na slimaki :) Dzis wsadzilem tam kly wiec hu*a widac.

IMG_0137.JPG


Nie mam zdjec spotow 2 i 3. Na drugim spocie zdesantowane sa juz 2xWR w 10L donicy. Na spocie 3 sa puste donice i czekaja na kly. We wtorek mam chwile wolna to polece wysadzic na spoty reszte pestek, pstrykne odrazu fotki miejscowek i musze znalezc pewny spot na sativy i do konca tygodnia tam je tez wysadzic.

A to w mini boxie, w szafie, pod lachami:

IMG_0115.JPG


Z przodu, 2 rzedy (6szt.)klonow sativa mix z out 2012, juz se rosna i w piatek leca pod slonko. Z tylu doniczka czerwona to Amnesia od Somy i w zoltym moj ulubiony pheno SSH od GHS. Te dwa to na przyszly in, podweguje na out, nasiekam klonow i lecimy.

Kielki jakichs af na wtorkowy desant:

IMG_0116.JPG


Wtorkowe wypelnienie spotowych doniczek CD.

IMG_0123.JPG


Wiecej fotek pestek dam jak paka od Pana Q przyjdzie. Tych co kielkuje nie ma sensu wrzucac, wszystkie takie same sa lub bardzo podobne i nie przedstawiaja niczego ciekawego.

Tutaj ciag dalszy klonow, 10sztuk tez sativa(nie pamietam nazwy straina czy mixu ale ma pie****niecie jak nalezy). Dzis lookalem, maja korzonki. Max w piatek leca na spota.

IMG_0120.JPG


Dawca:

IMG_0117.JPG


Rosnacy zdrowko klon tajemniczej sativy:

IMG_0119.JPG


Nowa istota, stawiam ze pozaziemska:

IMG_0131.JPG


To narazie na tyle. Co do nawozow to narazie nie mam zadnych. Polece ogranic, zapewne BioBizz dla AF i dla sativ jakas gnojowa + PK 13/14.

Tu sort z mojego boxika, Amnesia od Somy (lekko pie****nieta pylkiem byla od Skunka#1) Mega moc. Nie ma sobie rownej od dawna wg mnie.

IMG_0036%7E0.JPG


I Skunk#1 od RQS.

IMG_0086.JPG


Taki maly teaser :p

Wiecej fotek wkrotce. Wszystkim i sobie zycze ogromnych szyszek i zero przypalow. :harvest:

---------- Aktualizacja posta 13-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 12-05-2013 ----------

Odswiezam temat, bo udalo sie rozwiklac zagadke tajemniczej sativy. Jest to Purple Sativa od BCSeeds. A oto co wyszlo pod lampa z tego:

IMG_0146.JPG


Pewnie zostane uznany za debila, no ale wrzuce fotke, jak sie ma bialy rusek na 2 dnie po zrzuceniu kapelutka:

IMG_0141.JPG


Maly, bialy rusek przyglada sie swoim idolom, ktorym pragnie dorownac... Na razie sklonil sie w strone fioletowej mocy Purple Sativy.... czyzby aromat ciemnej Amnesii byl dlan zbyt silny?

IMG_0150.JPG


Ja widac, nic sie nie dzieje. Oby tak spokojnie przebiegalo do kosy. Mogloby sie cieplej zrobic bo wegetacja zdeko utrudniona i sam nie wiem czy wyrzucac je na out szybciej czy pozniej. Ale czy odpalanie 600W hps ma sens na ten tydzien? Pozdrawiam Cza-cza-cza-cza-czarny negro..
 
Ostatnia edycja:

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
projekcik ciekawy, tylko ciekawe ile z tego wyjdzie...powodzenia....będę zaglądał
 
S

ShelbyGT

Guest
Większość środków na ślimaki działa tak że je najpierw wabi a dopiero później uśmierca. Nie wiem dokładnie czego używasz ale uważał bym z sypaniem wewnątrz donicy, czasami może to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Ciekawa ta sativa, w końcu coś nowego - będę obserwował.

Powodzenia.
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Większość środków na ślimaki działa tak że je najpierw wabi a dopiero później uśmierca. Nie wiem dokładnie czego używasz ale uważał bym z sypaniem wewnątrz donicy, czasami może to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Ciekawa ta sativa, w końcu coś nowego - będę obserwował.

Powodzenia.


Pjona ziomek! Masz racje. Zrobie pulapke z butelk i zakopie kilka takich w kolo spotow. Jak cos wkleje fote gotowe juz pulapki.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Murzynska pulapka na slimaki Versia beta:)

Potrzebne rzeczy:

-5l butelka lub inna z duzym otworem na korek np. big lyk czy cos.
-Cos do ciecia, noz, nozyczki, etc.
-Tasma, najlepiej silver. Ja pod reka mialem izolacyjna, demonstracja ma na celu pokazanie schematu.
-Wabik na slimaki z trutka lub ewentualnie browar. Ja wole piwo pic niz czestowac nim slimaki.

IMG_0164.JPG


1. Odcinamy wieko jak na zdjeciu.

IMG_0166.JPG


2. Wsypujemy wabik lub wlewamy browar. Jesli browar to z 1/3, zeby sie hu*e topily. Wabika nie trzeba duzo ale ze 2 razy tyle co na fotce.

IMG_0167.JPG


3. Przyklejamy wieko tak jak na zdjeciu. Mozna, a nawet zaleca sie, obkleic caly rant styku po obwodzie.

IMG_0168.JPG


IMG_0169.JPG



4. Teraz trzeba wkopac gdzies pomiedzy plantami, tak aby linia brzegu pulapku byla conajmniej na lini gruntu. Lepiej jak jest z cm ponizej, wtedy te padalce nie maja szans ;)

Uwaga! Ja nie napelniam juz browarem, bo mialem nieprzyjemna akcje. Pojechalem na spota i w***alem sie w taka pulapke nowiutkimi Ecco za 600 ziko. Nie dosc, ze w autobusie ***alo odemnie jak od pijanego zula, ktory tazal sie w padlinie, to jeszcze but sie nei dopral i jaki los je spotkal wiadomo.. pogonilem jako raz noszone na alledrogo. To tyle na temat pulapki A'le Negro Snais Hunter ... Da Niggest BLESS! <shiza>
 

Oucik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2013
Postów
87
Buchów
0
Ładnie lecisz :)
Podoba mi sie Twoja miejscowka wlasnie mi takich brakuje ;p
mam podobne Chodniki w chacie ;D
Bede Zagladal i pozdrowki
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Przyszlo dzis ziarno, wiec mam komplet na ten sezon. Dojechaly:

5x White Master x Diesel Ryder GGS
5x Auto Mazar x Critical
5x Diesel Ryder#2 GGS
5x Big Devil
5x Big Berry GGS
5x Auto Mazar

W gratie 10x AK47af i 4x Hindu Kush af.Wszystko FEMI. Dzieki Q. Oto one:

IMG_0172.JPG


Na wate polecialo 14 sztuk. 5x Auto Mazar x Critical, 4xHK i 5x DR#2. Reszta bedzie kielkowana w ostatnim tygodniu Maja i na dzien dziecka polecimy z reszta. Pracowity tydzien czeka, bo 14 sztuk tego, 17 sativek(pewnie tez poleca na 2 lub 3 rzuty) i jeszcze 4 autosy, ktore juz sa w kubkach od 5 dni.... ufff...sporo tego pisania. Wiecej zdjec jak bedzie juz cos wiecej widac niz ziemie i pestki. Bez odbioru
 
C

Cosa_Nostra

Guest
Wszystko z głową, wróże pozytywne zakończenie temu projekcikowi.,. Zmyślna pułapka; powodzenia
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Wszystko mi sie pokomplikowalo. Mialem desantowac pokielkowane pestki i odwegwane kloniki sativa, ale wykombinowalem sobie miejsce gdzie moglbym wykorzystac swoja lampe 600W. W tym domu nie moge miec poprsotu namiotu. Wszystko musi byc ''STEALTH'', wiec wolny czas poswiecilem na rozkminienie miejscowki i budowy boxa. Docierajac do finalu historii przedstawiam efekty mojej pracy:

IMG_0231.JPG


IMG_0232.JPG


IMG_0233.JPG


Zostalo zamontowanie naroznikow, scian, HPS i wentylacji. Czekam na filterek i TD-Silent wentylatorek i zaczynamy zabawe z INDOOR ponownie. Narazie nieskonczony box posluzy dla odchowania AF na out. Zapomnialbym dodac, ze finalnie powierzchnia to 130x120 i 140cm wysokosci. Szykujcie sie na fajnego loga, full organic. Jaka odmiane polecicie na wypelnienienie boxa? Chce cos super mocnego o dobrym smaku. Jakas hybryda w strone sativa. Czekam na komenty i propozycje. Nastepny update juz ze spotow. :pr: Powo. :jocolor:

---------- Aktualizacja posta 19-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 16-05-2013 ----------

Natlok obowiazkow polaczony z brakiem czasu, uniemozliwia mi wykonanie tak duzego projektu w pojedynke. Zostaly mi dwie opcje -wtajemniczenie ziomka do pomocy lub oddanie czesc roslin w "dobre" rece. Wybralem drugie rozwiazanie. Tym sposobem zredukowalem ilosc klonow sativa do 7. Te 10 swiezo-ukorzenionych klonikow Purple Sativa leca do ziomka. Z automatami jedziemy z godnie z planem. Bede systematycznie, po 5 sztuk co weekend, wysadzal na spotach.

Widac brak zainteresowania tematem, zatem dodaje kilka fotek. Kloniki, ktore zostawilem sobie:

IMG_0255.JPG


Amnesia Haze Soma Seeds, to na nadchodzacy IN. Veg na out poki boxa nie skoncze.

IMG_0256.JPG


Purple Sativa#1, po topingu.

IMG_0257.JPG


Purple Sativa#2

IMG_0258.JPG


Purple Sativa#3

IMG_0259.JPG



Rzad zamulonych, podlanych superthrive na odmulke. Zolta doniczka - SSH, tez na IN, podobnie jak AH. Reszta Purple Sativa do wysadzenia w terenie..

IMG_0260.JPG


Dzis w nocy desant 3 odchowanych PS i 9 kolejnych AF+ jutro jakas aktualizacja po robocie. Teraz nie ma, ze zapomnialem aparatu, bo juz spakowany.

Duzo slonca wszystkim.
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
No kurde ładne klony, mam pytanko, co do matki … jak długo rosła i czy rosła na parapecie czy w boxie.
Ciekawi mnie też ta idea 100% organicznych nawozów i to jeszcze przy takie ilości roślin.
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
elo ziomek, klony pierwsza klasa.....łap bucha
 

LoneRanger

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2012
Postów
351
Buchów
0
myśle, że ogarniasz temat, po tych klonach jestem już przekonany,

wątek subskrybuje,

coś mi mówi, że będzie bardzo ładnie,
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Dzieki za mile slowa. Jak wczesniej pisalem, ilosc klonow zostala zredukowana. Dzis wieczorem jade dowiezc doniczki na spota nr.2. W sumie bedzie tam 10AF. Na miejscu sa juz doniczki na 4 planty, reszta dojedzie wieczorem.

Tak o to wyglada spot 2

IMG_0279.JPG


Malenstwa. 12 AF wyszlo z 18 pestek, 2 jeszcze wyjda, 4 niewykielkowaly.od dzis licze im pierwszy dzien, wieczorek zapoznawczy z nozem planuje za 70-80 dni dla tych.

IMG_0306.JPG


Spot 3. Na nim bedzie 20 roslin AF. Ladna polka skalna. Widok od zachodu

IMG_0296.JPG


Od wschodu

IMG_0298.JPG


Wieczorem dorzuce fotki spota 1, na ktorym znajduje sie juz 12 dziewczynek, w tym jedna z klonow i reszta AF.

Ilosc roslin docelowo- 6 Purple Sativa + 50 Af mix. Nie dam rady wiecej ogarnac w tym sezonie. Moze w polowie czerwca znajde moment i dosieje 10 gratisowych Ak47AF fem.
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
za***isty projekt :spalony:
powiedz coś więcej o oświetleniu w szafce z af
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
No kolego... Pięknie po prostu. Siedzę z rozdziawiona gębą :)
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
za***isty projekt :spalony:
powiedz coś więcej o oświetleniu w szafce z af

W szafce mam 2x45W CFL, a w takim prowizorycznym boxie 3x45W CFL. Nie bylo za bardzo wyboru w sklepie, mieli tylko 5000K. Rosna dobrze, pozatym tylko na kilka dni, do 14 i desant.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół