nasiona marihuany

Dziwny olej RSO z suszu marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

domel85

Member
Rejestracja
Paź 1, 2020
Postów
9
Buchów
0
witam , generalnie robilem wiele razy cbd z włóknistych konopii o tyle dzis robilem 1 raz rso na próbę z 20g suszu , najpierw młynek stuff do pieca na 50 minut na 105 stopni , potem zelewka 0.5 spirytu polezalo troche przez siteczko do gara do gotowania ryzu i odparowujemy... zostało 2ml dziwnej substancji w kolorze kawy z mlekiem ??? o co tu qr... chodzi:/ czy dostałem jakis trafny siuwax ?
 
S

subaru

Guest
Nie znam się na rso ale może to pomoże
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?109195-Mój-dzisiejszy-olejek-(DIY-RSO)
showthread.php
 

domel85

Member
Rejestracja
Paź 1, 2020
Postów
9
Buchów
0
Dzięki, generalnie wiem jak powinien wyglądać , ale pytanie dlaczego wygląda inaczej :/
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Dzięki, generalnie wiem jak powinien wyglądać , ale pytanie dlaczego wygląda inaczej :/

Zdjęcie daj.
Po spirycie i zalaniu zielska zazwyczaj wychodzi "czarna" brudząca wszystko na "zielono" maź. Przynajmniej jeśli się to jakiś czas "gryzie". Tak samo : IPA : ACETON : etc. Wielkiej różnicy nie ma : Aceton był najtańszy z serii.

Żółty : susz : ?? Takie spalone na słońcu do momentu gdy zieleni zupełnie nie ma ? Pewnie także nie.

Zabarwienie w ekstrakcie tak zrobionym bierze się z obecności chlorofilu - który leci razem z resztą.
W wypadku : spłukiwania : po wierzchu : -> np: Gazem skroplonym itp: nie jest to ruszone : dopiero jakby - poprowadzić proces dłużej : lub i dodać nieco wilgoci za dużo : -> chlorofil zaczyna lecieć z : i zabarwia. Inne barwniki roślinne - rusza łatwiej.
 
Ostatnia edycja:

domel85

Member
Rejestracja
Paź 1, 2020
Postów
9
Buchów
0
Jutro wkleje fotke , działa bo palucha oblizałem podczas roboty , ale wygląda dziwnie
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Jutro wkleje fotke , działa bo palucha oblizałem podczas roboty , ale wygląda dziwnie

To czym się przejmujesz ? : Może bardzo suche i jedynie przelane : wiec mniej ruszyło chlorofil ? Wróżby.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

dokładnie, grzej wal smaż do oporu !

;] Nie o to mi chodziło. Nie pal nie grzej - wyślij do labu celem sprawdzenia składu.
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

"Może działa" ... "chyba czuję" ..

Przypomina mi to podejście Sashy Shuldgina.

https://wyborcza.pl/1,75400,1614639...stny_psychodelikow.html?disableRedirects=true

Miał 88 lat, był jednym z najbardziej kontrowersyjnych chemików, biochemików i psychofarmakologów. Na swoim ranczo hodował niezliczone gatunki roślin będących źródłem substancji psychoaktywnych - na czele z jazgrzą Williamsa, zwaną popularnie pejotlem. I wszystkie na sobie testował...

Napisał to autor bloga: https://starychemik.wordpress.com/page/2/

https://starychemik.wordpress.com/tag/chemia/

Na swój sposób ciekawe.
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Gęste ci to zostało czy rzadkie? Jak w smaku jest gorzkie, ze idzie sie porzygac to trza odparowac jeszcze, ja nie robie w garnku do ryzu. Do normalnego gara, tyle, ze malusienki plomien albo na indukcji i bez zadnej kapieli wodnej. Zawsze wychodzi to co ma być i wychodzi mocny. No chyba ze przypalisz, ale to naprawde musialbyś niedopilnować. Poniżej masz fotki jak to u mnie wyglądało.





jakąś chwile pozniej: ( to jeszcze nie dokonca odparowane, ale juz na samym fajerancie)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół