nasiona marihuany

G13 Haze - legendarna odmiana

Wyszukiwarka Forumowa:

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
g13-haze-seeds-barneys-farm-seeds-discontinued-271-p.jpg


. . : :G13 Haze: : . .



Legenda G13 nadal jest podtrzymywana dzięki tej nadzwyczajnej hybrydzie znanej na całym świecie G13 z hawajską sativą. Rośliny są niskie jak na przewagę sativy, mają niespotykanie gęstą strukturę topów ciężkich od żywicy. Idealnie nadają się do uprawy metodami SCROG (Screen of Green) i SoG (Sea of Green). Działanie jest mocne i uderzające do głowy, smak jest pikantny i owocowy.

Genetyka G13/Hawajska sativa

Odmiana Głównie Sativa

Poziom THC 21.00%

Poziom CBD
0.7%

Wysokość rośliny 70 - 80 cm (indoor)

Czas kwitnienia
10-11 tygodni

Nagrody 1st Prize Cannabis Cup HTCC 2007; 2nd Place Cannabis Cup (HTCC) 2006
g131.jpg

 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
I jak ??? Palil / uprawial ktos tu???? Ja wlasnie mam dwie takie panienki ale jeszcze na wegu :) Fajnie by bylo uslyszec cos na temat tej odmiany z praktyki, nie tylko co mowi producent :D pzdr
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
I jak ??? Palil / uprawial ktos tu???? Ja wlasnie mam dwie takie panienki ale jeszcze na wegu :) Fajnie by bylo uslyszec cos na temat tej odmiany z praktyki, nie tylko co mowi producent :D pzdr

Prawidłowo prowadzona potrafi wynagrodzić na koniec ***aniem łba.
Psychofaza
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
Prosze bardzo :) jeszcze pewnie z 2 miesiace i pochwale sie topkami :) na forum chyba nikt nie ma fotorelacji z ta odmiana co mnie bardzo zdziwilo :/
DSCN2823.JPG

DSCN2821.JPG

DSCN2820.JPG

DSCN2818.JPG
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
oj szukalem i nic nie znalazlem w wyszukiwarce, stad te pytanie

Co ty bredzisz? Kliknąłeś w ogóle tego linka? Bo ja w nim widzę conajmniej kilkanaście fotorelek z tym strejnem. Sam to miałem 5 lat temu, ale pod starym nickiem i już mi się szczerze nie chce tego szukać.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
W 2010 bodajże miałem.Długo kwitła.Dobre zielsko...
 
P

pozitiv

Guest
cały cza o niej myśle, najmocniejsze ziele jakie miałem w ogrodzie.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
Co ty bredzisz? Kliknąłeś w ogóle tego linka? Bo ja w nim widzę conajmniej kilkanaście fotorelek z tym strejnem. Sam to miałem 5 lat temu, ale pod starym nickiem i już mi się szczerze nie chce tego szukać.

Tak kliknalem, nic nie wyszukuje, to samo z innymi haslami, cokolwiek wpisze w wyszukiwarce nic nie znajduje...jedynie zaawansowane wyszukiwanie mi dziala, a tam jak wpisalem g13 to brak wynikow :s
 

max.kolonko

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2015
Postów
156
Buchów
0
OFF-TOP: Mi też nie działa wyszukiwarka w belce z menu. Znaczy się jakoś działa, ale nie wyświeetla żadnych wyników. Zawansowane wyszukiwanie działa jak najbardziej poprawnie.
 

biosqn

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
33
Buchów
0
Nic specjalnego to g13. Mam 5km do kofika, które to sprzedaje 90/10 to nie wszystko :) Już lepiej kupić apple kush lub nawet super silver haze aby cieszyć się zmakiem, zapachem i przyjemną fazą. W sumie jhak bym mieszkał na hawajach mogł bym to uprawiać ale nie w europie, za długo bym musiał czekać ssh ma 10-11tyg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół