nasiona marihuany

Czego brak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Sergiejj

Member
Rejestracja
Sty 13, 2019
Postów
16
Buchów
0
Witam potrzebuje porady
pacjent stardawg automat
roslinka ma 5 tyg i od jakiegos czasu występuje żółknięcie lisci
swiatlo cały czas 18/16 temperatura dzień około 27 noc około 21
Bardzo proszę o pomoc czego jej brakuje

 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
moze przez swiatlo 18/16 :D :D
oberwij zolte listki ,hoduj dalej tyle
najstarsze listki zawsze padaja pierwsze
 

Sergiejj

Member
Rejestracja
Sty 13, 2019
Postów
16
Buchów
0
moze przez swiatlo 18/16 :D :D
oberwij zolte listki ,hoduj dalej tyle
najstarsze listki zawsze padaja pierwsze
Sorki mój błąd światło oczywiście 18/6 już poprawiam ;) postaram się zaraz zrobic zdjęcie całej roślinki może coś zobaczysz ;)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ty go nie słuchaj, jedynym jego osiągnieciem jest parapeciak, z którego ściagnał materiału na 2 dzoje ... regulujesz ph podawanej wody?
 

Sergiejj

Member
Rejestracja
Sty 13, 2019
Postów
16
Buchów
0
Ty go nie słuchaj, jedynym jego osiągnieciem jest parapeciak, z którego ściagnał materiału na 2 dzoje ... regulujesz ph podawanej wody?

Co do nawozów to 2 razy dawałem Biobizz top max oraz biobloom około 1.5 ml na litr wody ostatnie podlania czysta woda. Co do pH początki rośliny były odstają kranówką ale od jakichś 2,5 tyg reguluje pH zakupiłem zestaw kropoelkowy i okazało się ze woda kranowa mango około 7,5 wiec zbijam
Dorzucam zdjęcie w całości

 
O

OdcieńZieleni

Guest
narazie jej nie dawaj nawozów, przelej donicę wodą o ph ~6.0 i zbadaj ile ma ph woda, która wyleciała z dołu, daj znać co Ci wyszło
 

Sergiejj

Member
Rejestracja
Sty 13, 2019
Postów
16
Buchów
0
narazie jej nie dawaj nawozów, przelej donicę wodą o ph ~6.0 i zbadaj ile ma ph woda, która wyleciała z dołu, daj znać co Ci wyszło
Ok postaram zrobic się to jutro gdyż roślinkę podkreśleń wczoraj i nie chce jej przelac za bardzo i za chwilkę wychodzę do pracy jutro wrzucę wyniki ;)
 

Sergiejj

Member
Rejestracja
Sty 13, 2019
Postów
16
Buchów
0
narazie jej nie dawaj nawozów, przelej donicę wodą o ph ~6.0 i zbadaj ile ma ph woda, która wyleciała z dołu, daj znać co Ci wyszło
A wiec tak przelałem dziś woda o pH 6 i pH wody wypływającej z doniczki jest zbliżone do pH 6 ( delikatna różnica w kolorze ) myśle ze gdzies około 6,5
 
O

OdcieńZieleni

Guest
lej samą wode i wrzuc fotkę za tydzień, jak ph w normie to nie wiem czego to może być przyczyna, w biobloom jest sporo potasu i fosforu a azotem są nabite... lej wode, chyba, że ktoś ma inne pomysły
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
te żółte liście po pociągnięciu odchodzą lekko z łodyżką ? widzę, że postępuje to od dołu co sugerować mam powinno głód
 

Sergiejj

Member
Rejestracja
Sty 13, 2019
Postów
16
Buchów
0
Wrzucam fotki ;)



Ogólnie te liście który były lekko zżółknięte całkowicie zzolknely reszta w miarę ok
Zobaczymy co z tego będzie mam nadzieje ze z 10g będzie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół