nasiona marihuany

Special Queen #1

Wyszukiwarka Forumowa:

BaxBany

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2012
Postów
303
Buchów
0
Special Queen #1 od Royal Queen Seeds



Uprawa: Indoor / Outdoor
Pochodzenie: Indica / Sativa
Wysokość rośliny: do 3m outdoor
Czas kwitnięcia: 7tyg
Plon: 0-650g

Załączam Link do fotorelacji outdoor:
https://www.forum.haszysz.com/stupid-mfs-2011-t37856p17.html
SQ dały tam 60 i 90g także przy tej cenie nasion..
Aktualna cena cn.fr.pl: 100zł 10 fem
Czekam na wypowiedzi ogarnietych..
 
H

homeboy

Guest
https://www.forum.haszysz.com/passion-1-special-queen-t40753p4.html

Zaczął kwitnąć wcześniej od Passiona.. Ładnie doszedł. Sam zastanawiam się nad tą odmianą. Paliłem spod lampy i może jakaś mega to ona nie jest ale jak najbardziej fajne palonko i jeszcze ta cena- 100zł za 10 femek..:crazy: Mógł by ktoś powiedzieć więcej jak sobie radzi ta odmianka pod polskim słońcem? pozdro <joint>

homie.
 

Kijanek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
253
Buchów
2
https://www.forum.haszysz.com/passion-1-special-queen-t40753p4.html

Zaczął kwitnąć wcześniej od Passiona.. Ładnie doszedł. Sam zastanawiam się nad tą odmianą. Paliłem spod lampy i może jakaś mega to ona nie jest ale jak najbardziej fajne palonko i jeszcze ta cena- 100zł za 10 femek..:crazy: Mógł by ktoś powiedzieć więcej jak sobie radzi ta odmianka pod polskim słońcem? pozdro <joint>

homie.


Zapraszam do mojej fotorelacji mam tam kilka odmian od RQS oraz 3x Special Queen :jaraczz:
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Niestety muszę posłać hejty i wyrazy zniesmaczenie nasionami tego breedera, na 10 nasion wykiełkowało tylko 4 :( Może partia chu**wa, albo stara nie wiem. Jedynym plusem jest to że były tanie więc mocno nie narzekam.

W przypadku nasion ak seed, female seeds czy dutch passion kiełkowalność miałem 100%
 

PurpleHazeDoc

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2013
Postów
122
Buchów
0
Witam.

Wczoraj sam zaczelem grow (moj drugi dopiero). Kupilem nasiona
wlasnie u RQS. Zaplacilem 13,49€ za 5 nasion. Jako gratisy
dostalem bletki oraz zajefajna karte. Wczoraj wlozylem jedno
nasionko do wody, i dokladnie po 6 godzinach opadlo na dno.
Przez noc bylo w misce malej z chustkami mokrymi, i pol godziny
temu nadawal sie do ziemi. Na razie jestem zadowolony. Zobaczymy
jak pojdzie dalej. Dla wiecej informacjii :

https://www.forum.haszysz.com/cfl-85w-hps-150w-0-3m2-t85508.html?p=1078498#post1078498

Pozdrawiam
 

gandzior44

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
78
Buchów
6
U mnie kiełkowalnośc 100%, w październiku zobaczymy czy dojdą ładnie bo u niektórych zaobserwowałem, że mają z tym lekki problem. Pozdro
 

Kijanek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
253
Buchów
2
U mnie kiełkowanie 100% jednak gorzej z zakwitaniem... Bardzo późno dochodzi ale podobno warto czekać :smokee:
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
W tym roku wszystko późno kwitło, ale w przypadku Special Queen 1 to jest fajnie że bardzo szybko nadrabia stracony czas i me mega piękne długie włoski :)

Myślę że dojdzie bez problemu. Za jakiś czas jak naprawia upload zdjęc to wrzucę foto swoich :)
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
myśle że za miesiac będzie skoszona większość, 24 października np :)
 

1911

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2012
Postów
31
Buchów
0
Czessc wszystkim , mam do was male pytankoo ;) moglibyscie mi powiedziec jak wam sie sprawowala Special Queen i Special Kush w tam tym sezonie (moze byc tez kilka sezonow wstecz) bo chcialbym ja miec w tym sez. Wiec tak pytanko : doszla wam do konca ? jesli tak to w ktorym miesiacu ? I co mozecie jeszcze o niej powiedziec dzieki :)
Pozdrawiam
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
W 2013 późno wszystko kwitło, a ścinałem 1 listopada ale palonko dla mnie pierwsza klasa, swego rodzaju luksus i odskocznia od upie****aczy. W tym roku to podstawa :D
 

1911

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2012
Postów
31
Buchów
0
A jak doszly Ci do konca czy troche im brakowalo ? Moze jakies foto masz ? :) Nie musi byc tutaj moze na priv jesli chcesz bylbym wdzieczny :) a posiadales SQ czy SK?
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
myślę że do końca, trichomy 50/50 mleczne brazowe. znajdz moja fotorelacje w zakończonych. mialem tylko SQ.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół